מעגלי שפע

קהילת עסקים יוצרי מציאות

מעגלי שפע

מעגלי שפע נוסדה כדי להיות בית ודרך למי שעוסקים בבריאות, והתפתחות מקצועית ועסקית, של עצמם ושל אחרים. את הקבוצה הקימו גיל וינר וגבע איתן. מספר הנחות יסוד מהוות את הבסיס לתפיסת העולם של הקבוצה.

העולם מורכב משני מרכיבים עיקריים, המוחלט והיחסי.

את המרכיב המוחלט לא ניתן לחוות ישירות בהיותו הפוטנציאל של הכול. ניתן לקבל מושג על המוחלט דרך חווית היחסי המבטא את המוחלט. החושים היוצרים חוויה פועלים בתחום היחסי.

שפע הוא מצב קיים האפשרי לכל. בחיי אדם, שפע מבטא את הגשמתו של האדם. ההגשמה יש לה שני מרכיבים, הגדלת הפוטנציאל וביטויו. שפע מתקיים כשמתקיימת זרימה. כדי שתתקיים זרימה צריך להיות צד נותן וצד מקבל. מבחינת הערך המוחלט, הנותן והמקבל הם בעלי אותו ערך. זרימה מלבד היותה תנועה ממקום למקום היא בעלת ערך ההשתנות, התמרה = טרנספורמציה. שפע הוא היכולת לתת ולקבל וגם היכולת להשתנות ולשנות בהתאם לצורך ולרצון.

מציאות חיים היא תופעה סובייקטיבית, תוצאת פרשנות המבטאת את המצב התודעתי.

שני מצבי תודעה בסיסיים אפשריים. הישרדותי והגשמתי. ההישרדותי הוא יותר תגובתי ומבוסס על אינסטינקטים ומנגנונים מציליי חיים ברמה הגופנית. ההגשמתי הוא יותר יוזמתי ומבוסס על בחירה על פי ערכים.

חיי אדם הם מסע של פיתוח התודעה ויצירת מציאות מיוחלת. אפשר גם לראות זאת כהתפתחות מתודעת הישרדות והתמודדות עם כאבים, פחדים וחרדות, לתודעת שפע המקושרת עם יצירת מציאות מיוחלת.

ייעוד חיי אדם הוא לבטא את החומר ברוח ולבטא את הרוח בחומר.

הצלחה של אדם מתחילה בניהול נכון של בריאותו הגופנית והנפשית. היא ממשיכה ביצירת מציאות מיוחלת. כדי להגיע להצלחה ברמות גבוהות, נחוץ דיוק. כמו כן נחוצים יושרה, הכרת תודה, נוכחות בהווה, מחויבות, חמלה, מצוינות, שיתוף פעולה ועבודת צוות.

כסף הוא אנרגיה.

כסף מצטבר כשעסק (ארגון למטרת רווח) פועל בשיטתיות לפי הערכים שפורטו קודם. מציאות ארגון היא שיקוף של התודעה הקולקטיבית של כלל האנשים המקיימים אותו ותרומת המנהיג\מנהל גדולה יותר מתרומתם של זוטרים בארגון. בהיות המנהלים אחראים על בחירת והנחיית העובדים, השפעת התודעה הפרטית שלהם על מציאות הארגון היא מכרעת.

קבוצת מעגלי שפע פועלת לקיומה של קהילת פרטים ועסקים יוצריי מציאות. לשיפור הבריאות, להנחלת ידע השפע, לליווי ודיוק עסקים ולהפצת תודעת שפע כבסיס ותנאי להצלחה ממשית.

צור קשר

הכנס פרטים

×

Powered by WhatsApp Chat

× ? יש לכם שאלות
Skip to content