אימון

אימון אישי | אימון זוגי | אימון קבוצתי

אימון לשפע

הגדרת הICF – International Coaching Federation, איגוד המאמנים הבין לאומי ל-Coaching = אימון

"יצירת שותפות עם לקוח בתהליך יצירתי ומעורר מחשבה המהווה השראה למירוב היכולת האישית והמקצועית."

"ICF defines coaching as partnering with clients in a thought-provoking and creative process that inspires them to maximize their personal and professional potential."

אימון אישי לשפע

אימון אישי לשפע:

במסגרת אימון אישי אני יוצר ברית איתנה עם הלקוח\ה שלי. ברית זו מהווה את המסגרת לתהליך של העמקה והתקדמות. תהליך האימון מכוון להגשמת המתאמנ\ת כאדם הן בחייו\ה הפרטיים והן בתחום המקצועי\פרנסתי. ברית איתנה מבטיחה תהליך אימוני עוצמתי. תהליך עוצמתי מבטיח תוצאות. תהליך אימון מכיל לפחות 12 פגישות שבועיות ונמשך לפחות שלושה חודשים. המתאמנ\ת קובע\ת את הנושאים שעומדים במרכז האימון, לפי צרכיו\ה ומטרותיו\ה. מוזמנים לקבוע מפגש הדגמה.

אימון לשפע זוגי:

אחד הגילויים שלי כמאמן אישי היה הקשר שבין גזרת הזוגיות ובין גזרת הקריירה. אני מוצא שכרוצים להתפתח ולהתקדם, מאוד חשוב שיתוף הפעולה בין בני הזוג. באימון זוגי אני משלב את גישתי כמאמן לשפע עם הידע והניסיון שלי כמגשר זוגי ומשפחתי. באימון כזה אנחנו יוצרים צוות של שלושה, שני בני הזוג ואני, כדי לטפל ביחד בהתפתחות, בהגשמה ובשפע של שלוש ישויות: בת הזוג, בן הזוג והזוגיות.

אימון לשפע זוגי
אימון לשפע בקבוצה

אימון לשפע אישי בקבוצה:

את תהליך האימון האישי ניתן לחוות גם במסגרת של עבודה קבוצתית. קבוצה כזו נפגשת במשך 12 מפגשים שבועיים של שעתיים. הקבוצה מקבלת ידע הקשור ביצירת שפע וכל אחד מהמשתתפים יוצר את תכנית יצירת המציאות המיוחלת וההגשמה של עצמו. הקבוצה תומכת ועוזרת לכל אחד ממשתתפיה.

אימון לשפע עסקי ואימון צוות:

אימון עסקי, כשמו, ממוקד בפיתוח העסק. המנהל \ בעלים של העסק הוא מוקד העבודה. לפי הצרכים והרצון משלב אימון כזה חלקים שונים של צוות העובדים, הן בעבודה אישית והן בעבודת צוות.

אימון לשפע עסקי
אבחון, טיפול ואימון משולבים

המסלול הירוק לשפע: אבחון, טיפול ואימון

המסלול הירוק משלב את הכלים ויכולות האבחון והטיפול ושל גבע איתן, רפלקסולוג הוליסטי בכיר, עם האימון לשפע של גיל וינר. האבחון והטיפול של גבע נעשים בעבודת גוף - נפש בעוד גיל עובד בעיקר באמצעות שיחה. גישה זו יוצרת תהליך גוף-נפש, רגש-שכל, במיטבו. גבע וגיל עובדים כצוות עם הלקוחות.

צור קשר

הכנס פרטים

×

Powered by WhatsApp Chat

× ? יש לכם שאלות
Skip to content